Кухня Еліт

With shipment Самовивіз for 0,00 грн
kukhnia_6
kukhnia_3
kukhnia_4
kukhnia_5
kukhnia_7
Опис

Вибираючи меблі для кухні, досвідчений покупець зверне увагу не лише на дизайн меблів, а й на матеріал, з якого вони виготовлені. 

 

Кухня виконана у притаманному для нас стилі  - це класика із використанням декоративних елементів із натурального дерева. 

 

Кожен продукт який ми виготовляємо, можна сказати, що "зроблений з любов'ю", адже перш ніж потрапити до клієнта, проходить безліч етапів та напрацювань: погодження дизайну (зовнішнього вигляду), калькуляції, технічна документація, експериментальне виробництво, підбір фурнітури, виготовлення декоративних елементів, підбір лако-фарбового покриття і т.д. Тільки на розробку цієї моделі кухні, було затрачено більше ніж вісім місяців старанної праці технологів.

Кухня Еліт - справжня знахідка для поціновувача класичного стилю.

Хоча і дана модель кухні навіює нам класичний стиль, проте наповнення її досить тики "сучасне". Нижні тумби, для зручності господині, ми розмістили на регулюючих пластикових ніжках, що дозволяє хоч не щодня виконувати прибирання під тумбами, адже передній цоколь на кухні повністю з`ємний, також це вбереже ваші меблі від підтоплення та інших пошкоджень. внутрішнє заповнення тумб. Вмонтована витяжка, повністю прихована від очей, вигляд якої не псує естетичного вигляду дерев'яної кухні, підсвітка тумб та робочої поверхні та багато іншого, що Вас потішить.

Відгуки

Ще немає відгуків