Сучасні та класичні меблі на замовлення у Львові. Виготовляємо елітні та економ класу меблі. На нашому сайті ви знайдете для себе дизайнерські ідеї для вашої квартири, будинка, дачі. Ціни залежать від матеріалу і фурнітури. В фотогалереї ви побачите гарні кухні, шафи купе прихожі стінки дитячі та інші меблі.  

Ви шукаєте меблі? Вас цікавить ціна? Подзвоніть нам і ми порахуємо за 5хв. тел. 096-807-99-69

 Ми шукаємо Вас, а Ви знайшли нас.

Меблі РОВАНДА пропонує вашій увазі:

Меблі на замовлення для Вашої оселі

Наші меблі це те, що породжує настрій, від чого залежить наше здоров’я та здоров’я наших близьких. Меблі вимагають уважного підходу до свого вибору. Наші дизайнери допоможуть Вам у виборі меблі для Вашої оселі.

Кухня – друге по відвідуванні місце після спальні, тому цю кімнату потрібно зробити приємним кутком, де частково можна відпочивати, смачно поїсти і просто поспілкуватись з друзями.

Наша компанія дотримується наступних принципів: висока якість та помірна ціна, функціональність, комфорт, сучасний та класичний дизайн, індивідуальний підхід до кожного клієнта. Гарантія 2 роки на шафи купе та кухні які ми виготовляємо у Львові.

Дякуємо за те, що завітали до нас.

Хай Вам щастить.

м. Львів вулиця Новознесеньська 1  біля  пенсійного фонду    Будь-ласка якщо ви хочете зустрітись  з дизайнером то  телефонуйте   0937374449   0968079969